Новини України. 18 липня. У Львові цього року хочуть облаштувати міські вулиці велодоріжками сумарною довжиною до 70 км.

велосипед
Львів "розігнався" зробити 70 км велодоріжок цього року

Про це сьогодні під час брифінгу заявив радник міського голови з питань велоінфраструктури Олег Шмід.

“За моїми підрахунками, до кінця року – якщо будуть виконані всі роботи з велодоріжок, які плануються і запроектовані на вулицях, які підлягають цього року реконструкції – у Львові буде 70 км велодоріжок. Це є дуже добре. Це вищий показник ніж в містах східної Європи, які були прийняті до Євросоюзу“, – сказав він.

За словами “велорадника” міського голови Львова, в місті почалися роботи з облаштування доріжками для велосипедистів шляху, що з’єднуватиме південну частину міста з центральною.

“Веломагістраль буде пролягати по вулицях Княгині Ольги, Сахарова, Коперніка, а біля головної пошти велодоріжки протилежних напрямків будуть роздвоюватися з огляду на вузькі вулиці середмістя”, – розповів Олег Шмід.

Велосипедом з вокзалу на матч Євро-2012

Крім того, дороги, які сьогодні у Львові будуються, щоб з’єднати залізничний вокзал та новий стадіон до Євро-2012, також матимуть велодоріжки.

“З міського бюджету виділено 1 млн. грн. для велодоріжки по вул. Науковій та вул. Стрийської і до нового стадіону. Крім того, з державних коштів будується вулиця Ряшівська і Вернадського. Ці ланки сполучаться і ми отримаємо 36 км безперервного велосипедного шляху”, – відзначив радник мера Львова Олег Шмід.

За його словами, усі роботи погоджуються з ДАІ.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради, у Львові збудують 268 км велодоріжок за 9 років, в рамках Програми першого етапу розвитку веломережі Львові.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.