Новини України. 9 липня. Луганськ. Вчора, приблизно о 14.00, був здійснений напад на президента БФ «Підтримки Українських ініціатив» Дмитра Снєгирьова.

невідомі побили екс керівника "Свободи" у Луганську

Двоє невідомих напали на Снєгирьова при виході його з ліфту в під’їзді будинку, де він мешкає. Один з нападників при відкритті ліфту завдав удар Дмитру по голові, сподіваючись збити його з ніг, користуючись несподіванкою. Другий нападник, використовуючи важкий предмет, почав завдавати численні удари по тілу Дмитра. Прикривши голову та тіло руками, Дмитро зміг уникнути тяжких пошкоджень. Звук відчиняючихся дверей та опір Дмитра змусив нападників втекти з місця нападу.

Приблизно за тиждень до нападу на Дмитра він та його оточення не одноразово фіксували факти зовнішнього спостереження, яке велося невідомими особами. Офіційної заяви в міліцію з приводу нападу Дмитро подавати не буде, добре розуміючи всю безперспективність цього кроку. Попередні заяви в міліцію щодо нападів на дружину Дмитра та завдання їй тілесних ушкоджень та чисельні факти зовнішнього спостереження та прослуховування мобільних та стаціонарних телефонів, виявлених найближчим оточенням Дмитра, не дали бажаних результатів.

За часів керівництва Дмитром Луганським осередком ВО Свобода була створена Служба Безпеки, яка відповідала за фізичний захист та розслідування подібних фактів. Після виходу Дмитра з ВО Свободи членство Служби Безпеки одностайно вийшло з організації на знак підтримки дій Дмитра.

На сьогодні проводиться самостійне розслідування щодо факту нападу на Дмитра Снегирьова. Наразі відпрацьовується дві версії щодо можливих замовників цього нападу. За результатами перевірки фактів буде прийнято рішення про проведення адекватної відповіді. Стан здоров’я Дмитра стабільний.

Джерело Кавказцентр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.