Новини світу. 6 липня. Нижня палата законодавчих зборів американського штату Каліфорнії прийняла законопроект, що пропонує державним школам ввести обов’язковий курс навчання історії досягнень представників нетрадиційної сексуальної орієнтації.

геї, гомосексуалісти
Досягнення геїв вивчатимуть у школах?

За проект, який у квітні отримав схвалення сенату, проголосували 49 осіб, проти – 25. Його не підтримав жоден республіканець. Губернатор Джеррі Браун публічно поки не висловлював свого ставлення до законопроекту. У нього є 12 днів на те, щоб підписати проект або накласти на нього вето після того, як він ляже до нього на стіл у кінці місяця.

У Каліфорнії вже діють норми, які веліли школам вводити курси навчання історії досягнень жінок, а також расових і етнічних груп, які раніше піддавалися дискримінації. Прихильники законопроекту стверджують, що він просто додасть в діючі норми згадки про геїв, лесбіянок, бісексуалів і транссексуалів як про страждаючих від дискримінації категорій населення.

Каліфорнія – перший штат, чиї законодавчі збори прийняли подібний законопроект, стверджує Керолін Лаубе, глава Альянсу Гомо-та Гетеросексуалістів (Gay-Straight Alliance Network). “Несправедливо залишати за бортом або виключати з історії цілу категорію людей”, – заявила Лаубе.

Як відзначається, навіть якщо проект стане законом, пройде кілька років, перш ніж він дійде до учнів. За даними департаменту освіти Каліфорнії, у зв’язку з фінансовою кризою в штаті нові підручники будуть дозволені не раніше 2015 року.

Джерело РИА Новости

Скандал від NewsMarket: Валерій Меладзе напав на журналістку, яка фотографувала його з солісткою ВІА Гри

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.