Новини України. 27 липня. Виставка “З минулого в майбутнє” відкриється 29 липня у Харківському літературному музеї.

Іван Тургенєв

На ній будуть демонструватися предмети, відреставровані Харківським філіалом Національного науково-дослідного реставраційного центру України. Серед них – старовинні музичні шкатулки, піаніно 19 ст., твори українського письменника і етнографа Олексія Стороженко, український національний одяг, рушники, ікона.

Про це повідомила науковий співробітник музею Ірина Стрельник. За її словами, один з найцінніших експонатів на виставці – оригінал листа російського письменника Івана Тургенєва. Також відвідувачі зможуть побачити портрет вченого Дмитра Багалія, за твердженням його спадкоємців – роботи Іллі Рєпіна. Стрельник зазначила, що в експозиції увійшли реальні експонати і їх фотографії, які дозволять порівняти предмети до і після реставрації і побачити, як відбувається цей процес.

Виставка буде працювати 25 днів.

Джерело STATUS QUO

Виставка З минулого в майбутнє” відкриється 29 липня у Харківському літературному музеї. На ній будуть демонструватися предмети, відреставровані Харківським філіалом Національного науково-дослідного реставраційного центру України. Серед них – старовинні музичні шкатулки, піаніно 19 ст., Твори українського письменника і етнографа Олексія Стороженко, український національний одяг, рушники, ікона. Про це “SQ” повідомила науковий співробітник музею Ірина Стрельник. За її словами, один з найцінніших експонатів на виставці – оригінал листа російського письменника Івана Тургенєва. Також відвідувачі зможуть побачити портрет вченого Дмитра Багалія, за твердженням його спадкоємців – роботи Іллі Рєпіна. І. Стрельник зазначила, що в експозиції увійшли реальні експонати і їх фотографії, які дозволять порівняти предмети до і після реставрації і побачити, як відбувається цей процес.

Виставка буде працювати 25 днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.