Новини світу. 8 липня. У Грузії затримали чотирьох фоторепортерів. Про це заявила прес-секретар глави держави Манана Манджгаладзе.

Фотографів заарештували за шпигунство

“Затримані звинувачуються в передачі конфіденційної інформації, зокрема, письмової документації або графіка конфіденційних заходів такої організації, яка ідентифікована як шпигунська мережа”, – уточнила вона.

“Я говорю тільки про пред’явлене обвинувачення затриманим. Рішення, природно, прийме суд”, – додала прес-секретар.

Вона назвала “недоречними і обурливими спроби окремих осіб пов’язати затримання фотографів зі свободою ЗМІ”. “Навіть якщо б вони займали будь-яку іншу посаду, крім фотографів, то, в будь-якому випадку, за подібні дії справі була б дана така ж кваліфікація”, – підкреслила Манджгаладзе.

Нагадаємо, у четвер МВС Грузії повідомило про затримання чотирьох фоторепортерів – громадян республіки: фотокореспондента Європейського фотоагентства Зураба Курцікідзе, фотографа прес-служби адміністрації президента Грузії Іраклія Геденідзе, його дружини Натії і фотографа МЗС Грузії Гії Абдаладзе. Вони затримані за надання “інформації організації, що діє під прикриттям спецслужби однієї з іноземних держав”.

Адвокати затриманих заявили, що їх підзахисні відкидають пред’явлені їм звинувачення. Один із затриманих – Абдаладзе – напередодні ввечері оголосив сухе голодування на знак протесту проти свого затримання.

Джерело ИТАР-ТАСС

Скандал від NewsMarket: адвоката Тимошенко із суду забрали у лікарню

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.