Новини світу. 6 липня. У грузинських школах припиняється навчання російською мовою. Про це в інтерв’ю телекомпанії “Імеді” заявив міністр освіти і науки республіки Дмитро Шашкін.

Школа
Грузинських школярів не вчитимуть більше російською мовою

За його словами, закриття російських секторів пояснюється рішенням самих шкіл. Нібито більше 90% учнів та їх батьків прийняли рішення продовжувати освіту грузинською мовою. “Це прямо вказує на те, що ці діти інтегрувалися в грузинську систему освіти”, – сказав Д. Шашкін.

Як пояснили в адміністрації шкіл, де відбувається масовий відтік учнів з російського сектора на грузинський, батьки школярів вважають, що з переходом на повноцінне навчання предметів грузинською мовою їхні діти зможуть краще інтегруватися в грузинське суспільство.

Варто зазначити, що з квітня цього року в грузинських школах припинили обов’язкове вивчення російської мови. Замість цього з першого класу школярі вивчають англійську мову. Вважається, що завдяки цьому у випускників грузинських навчальних закладів з’явиться більше можливостей продовжити освіту в країнах Західної Європи.

Джерело РБК

Кумедне від NewsMarket: Кейт Міддлтон осоромилась на одній із зустрічей в Канаді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.