Новини України. 22 липня. Біля будівлі Донецької міської ради проходить акція протесту мешканців.

мітинг-Донецьк
Донеччани пікетують міськраду (Фото Остров)

Міліція відгородила металевим парканом вхід в будівлю міськради. На майданчику перед будівлею зібралося близько 70 протестуючих, повідомляє Остров

Зокрема, є представники територіальної громади міста Донецька, ініціативні групи, представники Донецької облорганізації партії “Фронт Змін”, громадського руху “Влада народу”, комуністи та інші.

Учасники акції заявляють протест черговому підвищенню тарифів на житлово-комунальні послуги, знищення скверу і зелених насаджень на вул. Ф. Зайцева у санітарній зоні Донецького металургійного заводу і незаконним діям Донецької міськради щодо продажу земельної ділянки під будівництво сміттєспалювального заводу, а також тут зібралися ошукані вкладники.

Мітингувальники тримають у руках плакати з гаслами: “Депутати не продають своїх виборців”, “Ні продажу землі під сміттєспалювальний завод”, “І по совісті, і за законом – такий завод будувати не можна”, “Мер, спалюй сміття в своєму кабінеті і дихай цим сам!”,” Ні грабіжницькому підвищенню тарифів!”,”Захистимо сквер! Мер, поверни сквер!” та інші.

Між представниками ініціативної групи і працівниками міліції стався конфлікт через те, що представник ініціативної групи спробував пройти на сесію міськради. Коли міліція почала виштовхувати чоловіка за огорожу, мітингувальники почали скандувати “Ганьба“.

Серед організаторів мітингу – депутат Ленінської районної у Донецьку ради, голова ради “Союзу ошуканих вкладників” Дмитро Верзілов. Він прикував себе до ручки дверей міськради і заявив про намір оголосити голодування.

Сьогодні проходить засідання сьомої сесії Донецької міської ради VI скликання, яка розглядає в числі інших земельні питання.

Цікаве від NewsMarket: Луценко прописався у водія, щоб уникнути Печерського суду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.