Новини України. 29 липня. Київська міська державна адміністрація підтримала ініціативу ТОВ «Таврійські Ігри» щодо проведення святкових заходів, присвячених Дню Незалежності Україні 23-24 серпня 2011 року в Києві.

Замість параду буде концерт

Під час проведення святкових заходів у центрі столиці буде забезпечено чергування автомобілів швидкої медичної допомоги.

Зазначимо, що цього року країна святкує 20-ту річницю незалежності і День Державного Прапора України.

У Києві відбудеться: церемонія підняття Державного Прапора України 23 серпня Президентом України; молитва за Україну 24 серпня у пам’ятника Володимиру Великому; церемонія покладання квітів 24 серпня до пам’ятників Т. Шевченку, М. Грушевському за участю керівників держави та міста; урочистості з нагоди 20-ї річниці незалежності України 24 серпня за участю Президента України на майдані Незалежності; церемонії підняття Державного Прапора України біля будівлі Київської міської державної адміністрації і в кожному районі міста; покладання квітів до пам’ятних знаків та пам’ятників, видатним діячам української держави в районах Києва.

Також відбудуться тематичні науково-практичні конференції, семінари та засідання за круглим столом; святкові концертні програми у закладах культури і парках культури та відпочинку; просвітницькі тематичні заходи в закладах культури, військових частинах, закладах для дітей та молоді тощо.

Усього в столиці заплановано провести понад 200 міських культурних заходів, присвячених Дню Державного Прапора України та Дня Незалежності України в районах міста, в закладах та установах освіти і культури.

Також програмою міських заходів передбачені спортивні акції, які відбудуться 24 серпня 2011 року.

Джерело Восточный вариант

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.