Новини світу. 4 липня. Відео. Все більшої популярності набуває розроблений британцями “весільний автомат”, який одружує закоханих всього за 1 фунт.

Autowed
Autowed видає посвідчення про шлюб

Компанія Concept Shed з Британії розробила і постачає споживачам весільний автомат, який за плату в 1 фунт стерлінгів (1,6 долара) укладає шлюби. Цей автомат рожевого кольору під назвою Autowed заввишки 2,4 м, і автори порівнюють його з “поміссю кадилака і паркувальної каси”.

Після того як відеосюжет про автомат був розміщений в Інтернеті, ця машина привернула увагу в багатьох країнах світу. Зараз замовлення на апарат надходять з Росії та Бразилії.

Працює автомат дуже легко. Після того, як молодята кинуть у монетоприймач 1 фунт, машина грає спеціально написаний для неї весільний марш, а потім просить споживача обрати тип шлюбу, який йому до вподоби.

Наречений і наречена мають натиснути після цього на одну з двох кнопок: 1 – для “Так” і 2 – для “Вийти”.  Після цього автомат видає посвідчення про весілля і дві пластмасових обручки в яйцеподібній капсулі.

За матеріалами ВВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.