Новини економіки. 18 липня. Фірташ віддасть вкладникам банку “Надра” депозити тоді, коли фінустанову покине тимчасова адміністрація НБУ.

Надра банк
"Надра" виплатить гроші, коли банк покине тимчасова адміністрація НБУ

Відразу після виведення з банку “Надра” тимчасової адміністрації Нацбанку, що гарантовано відбудеться до 12 серпня, всі клієнти отримають повний доступ до своїх коштів.

Як повідомили у прес-службі банку “Надра“, фінустанова обмежує клієнтів у доступі до коштів на рахунках (їх виплачують частинами) з моменту введення адміністрації – з лютого 2009 року. Станом на 1 червня 2011 року депозити фізосіб у банку становили 3,957 млрд грн, юросіб – 927 млн ​​грн.

Як відомо, бізнесмен Дмитро Фірташ минулого тижня взяв “Надра Банк” під контроль. 11 липня компанія Centragas Holding, яка належить йому з партнером, офіційно заволоділа 89,97% акцій фінустанови. В ході допемісії розмір капіталу банку зріс з 0,479 млрд грн до 3,9 млрд грн.

Разом із тим у банку повідомили: фінустанова буде відроджуватися у вигляді універсальної фінустанови. Хоча пріоритетним напрямком залишиться роздріб, в першу чергу дрібне споживче кредитування: на 1 червня в банку обслуговувалися 2 млн громадян, а кредитний портфель фізосіб становив 12,04 млрд грн.

Джерело Деловая столица

Порада від NewsMarket: дізнайтесь, як вберегтися від сонячних ударів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.