Новини технологій. 9 липня. Результатом переговорів щодо нового раунду інвестицій в сервіс стала оцінка капіталізації компанії в $8 млрд.

Twitter - хороший бізнес

Про це повідомляє The New York Times з посиланням на анонімні джерела. Представник Twitter не прокоментував інформацію, що надійшла. На даний момент інтернет-компанія знаходиться в процесі залучення $400 млн.

Як пише видання, пул інвесторів очолить російський фонд Юрія Мільнера – DST Global. У цьому раунді також беруть участь колишні інвестори сервісу, серед них венчурний фонд Kleiner Perkins Caufield & Byers.

На думку аналітика Рорі Махара, власники Twitter все ще намагаються знайти спосіб зробити з нього успішний бізнес. Якщо врахувати, що Twitter заробляє $200 млн на рік на інтернет-рекламі, то нинішню його оцінку в $8 млрд (це сорок річних виторгів сервісу) обгрунтувати складно, вважає Махара.

Нагадаємо, що напередодні The Wall Street Journal писав про оцінку Twitter інвесторами в $7 млрд.

У грудні 2010 року сервісу вдалося отримати вкладень на $200 млн, тоді пул інвесторів очолив фонд Kleiner Perkins Caufield & Byers, а оцінка сервісу склала $3,7 млрд.

Джерело Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.