Новини технологій. 5 липня. Творець Facebook Марк Цукерберг став найпопулярнішою персоною в конкуруючій соцмережі Google+: за його сторінкою стежать понад 29 тисяч користувачів нового сервісу, повідомив сайт Cnet.

Марк Цукерберг
Марк Цукерберг

За цим показником сторінка Цукерберга обійшла акаунти засновників Google Ларі Пейджа і Сергія Бріна, а також старшого віце-президента компанії Віка Гандотра, за якими стежать від 15 до 19 тисяч користувачів Google+.

Сам Цукерберг включив у друзі 68 осіб, багато з яких мають відношення до Facebook.

Незабаром після запуску публічної тестової версії Google+, що відбувся минулого тижня, на сервісі було зареєстровано щонайменше три аккаунта, пов’язані з ім’ям Цукерберга. Щоб розвіяти сумніви, відомий блогер Роберт Скобл особисто зв’язався з Цукербергом і запитав, чи дійсно той має сторінку у Google+. У відповідь творець найбільшої в світі соціальної мережі відповів:

“Чому люди так здивовані, що в мене є Google-аккаунт?”.

Хоча Цукерберг прямо не згадав Google+, Скобл впевнений, що мова йшла саме про цей сервіс.

Поки соціальна мережа Google+ знаходиться в режимі бета-тестування, реєстрація в ній здійснюється за персональними запрошеннями, які розсилаються по електронній пошті. Деякі користувачі намагаються зіграти на ажіотажі, що виник навколо Google+, продаючи запрошення на інтернет-аукціоні eBay за ціною від одного цента до десятків доларів.

Головна відмінність Google + від більшості сучасних соцмереж полягає в іншій базової парадигмі спілкування. Користувач ділить своїх знайомих на так звані кола спілкування – друзів, колег по роботі, знайомих і т.п. Замість каналу “користувач – користувач” комунікації здійснюються за схемою “користувач – коло спілкування”.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.