Новини світу. 25 липня. Три керівника Шанхайського залізничного управління КНР були відправлені у відставку в зв’язку  аварією швидкісних потягів в китайській провінції Чжецзян, яка відбулася в суботу, повідомило агентство Синьхуа.

В результаті аварії загинуло 35 осіб

Звільнено керівника Шанхайського залізничного управління Лун Цзин, його заступника Хе Шенлі, а також секретаря парткому управління Лі Цзя.

Відносно всіх трьох ведеться розслідування.

В результаті зіткнення двох попутних швидкісних потягів, що сталося в суботу в районі міста Веньчжоу (провінція Чжецзян) загинуло 35 людей, поранені 211.

Міністерство залізниць КНР в неділю принесло вибачення всім постраждалим у катастрофі та членам їх сімей. У заяві міністерства визнається наявність проблем у розвитку китайської мережі швидкісних залізниць. У той самий час, у ньому вказується, що китайські технології створення подібних доріг є вцілому сучасними і відповідають всім необхідним вимогам.

Незабаром після аварії міністерством транспорту КНР видано розпорядження про проведення перевірок дотримання норм техніки безпеки на об’єктах транспорту по всій країні.

Джерело РИА Новости