Новини світу. 25 липня. Три керівника Шанхайського залізничного управління КНР були відправлені у відставку в зв’язку  аварією швидкісних потягів в китайській провінції Чжецзян, яка відбулася в суботу, повідомило агентство Синьхуа.

В результаті аварії загинуло 35 осіб

Звільнено керівника Шанхайського залізничного управління Лун Цзин, його заступника Хе Шенлі, а також секретаря парткому управління Лі Цзя.

Відносно всіх трьох ведеться розслідування.

В результаті зіткнення двох попутних швидкісних потягів, що сталося в суботу в районі міста Веньчжоу (провінція Чжецзян) загинуло 35 людей, поранені 211.

Міністерство залізниць КНР в неділю принесло вибачення всім постраждалим у катастрофі та членам їх сімей. У заяві міністерства визнається наявність проблем у розвитку китайської мережі швидкісних залізниць. У той самий час, у ньому вказується, що китайські технології створення подібних доріг є вцілому сучасними і відповідають всім необхідним вимогам.

Незабаром після аварії міністерством транспорту КНР видано розпорядження про проведення перевірок дотримання норм техніки безпеки на об’єктах транспорту по всій країні.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.