Новини технологій. 25 липня. Більше 30% офісних працівників ворогують між собою в літній час через кондиціонери, але близько 40% працівників все ж знаходять компроміс.

Кондиціонер є "яблуком розбрату" серед офісних працівників

Про це повідомляє в понеділок дослідницький центр рекрутингового порталу Superjob.ru.

У літню спеку, яка за останні два роки стала аномальною, кондиціонер – це, мабуть, єдиний засіб, що дозволяє офісним співробітникам залишатися у свідомості і виконувати свої робочі обов’язки.

Однак кондиціонер нерідко є і яблуком розбрату між співробітниками: комусь жарко, комусь холодно, а хтось через неправильну експлуатацію кондиціонера і зовсім втрачає здоров’я, страждаючи від простудних і алергічних захворювань.

Згідно з результатами опитування, неабиякі бої за пульт від кондиціонера влаштовує 31% працюючих в офісах росіян.

Найчастіше розбіжності з колегами на грунті кондиціонерів виникають у жінок (32%) ніж у чоловіків (30%). При цьому співробітники люблять “переводити стрілки” на колег протилежної статі.

“Чоловікам зазвичай жарко, а ми від кондиціонерів замерзаємо. Тому нам доводиться натягувати кофти і надягати тепліше взуття”, – нарікають жінки. У свою чергу чоловіки іронізують, що жінкам холодно через “невлаштованим особистого життя”.

Згідно з опитуванням, більше за інших через роботу кондиціонерів нервують офісні співробітники у віці від 35 до 44 років (34%), а також ті, чий щомісячний оклад складає від 45 тисяч рублів (37%).

Близько 40% працівників російських офісів не сваряться з колегами через кондиціонери: одним вдається уникнути конфліктів з колегами завдяки вмінню знаходити компроміс, інших рятує наявність окремого кабінету.

Причому 29% опитаних взагалі не мають в офісі кондиціонера.

Дослідження проводилося серед 1,6 тисячі офісних працівників з усіх регіонів країни.

Джерело Риа.Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.