Новини технологій. 24 липня. Відео. Якщо задні бічні скла машини оснастити прозорим сенсорним екраном, дітворі буде чим зайнятися.

Window to the World
Дітлахи тепер не нудьгували б у машині

Технологія Window to the World («Вікно в світ»), розроблена фахівцями європейської філії Toyota і Копенгагенського інституту інтерактивного дизайну (Данія), являє собою систему доповненої реальності.

Притиснувши палець до «розумному» скла, можна що-небудь намалювати на ньому, а провівши великим і вказівним пальцями в протилежні сторони – збільшити зображення частини пейзажу за вікном.

Якщо ткнути в лівий нижній кут вікна, з’являється меню, звідки можна викликати визначник відстаней до найближчого будинку або дерева, або програму розпізнавання і перекладу на іноземну мову назв навколишніх об’єктів.

Як неважко здогадатися, розробка розрахована для дітей, яким зазвичай не дуже комфортно під час тривалої поїздки. З іншого боку, Window to the World існує поки у вигляді концепції, і складно сказати, чи буде вона користуватися популярністю у «цільової аудиторії».

Технічні подробиці і вартість нововведення, показаного на червневій конференції Європейської асоціації автовиробників (ACEA), ще невідомі.

Джерело Компьюлента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.