Новини України. 26 липня. Юлія Тимошенко заявляє, що у разі ненадання її захисникам достатнього часу для ознайомлення з матеріалами справи, вона наполягатиме на задоволенні її клопотання про відмову від них.

Юлія Тимошенко
Тимошенко відмовляється від адвокатів

“Прошу згідно зі статтею 46 КПК надати мені три доби для пошуку нових захисників. І в понеділок я прийду з новими захисниками і сподіваюся, що ви дасте їм два місяці на ознайомлення з матеріалами справи”, – заявила Юлія Тимошенко сьогодні у судовому засіданні, повідомляється на її сайті.

Водночас Юлія Тимошенко наголосила, що вона не відмовлятиметься від захисників у разі надання Миколі Сірому та Олександру Плахотнюку достатнього часу для ознайомлення з матеріалами справи.

У свою чергу сторона обвинувачення розцінила цю заяву Юлії Тимошенко як спробу затягнути розгляд справи. “Ми є свідками затягування підсудною та її захистом розгляду справи”, – сказав представник державного обвинувачення.

Зазначимо, що сьогодні Юлія Тимошенко передала до канцелярії Печерського районного суду Києва письмову заяву про відмову від захисників Миколи Сірого та Олександра Плахотнюка через відсутність у них можливості надавати їй повноцінний захист з огляду на відсутність часу для ознайомлення з матеріалами справи.

Відповідну заяву подали до канцелярії суду і адвокати Микола Сірий та Олександр Плахотнюк.

У засіданні оголосили перерву до 12:45. Головуючий у судовому процесі суддя Родіон Кірєєв видалився до дорадчої кімнати для винесення ухвали по заяві Юлії Тимошенко щодо відмови від захисників.

NewsMarket

Прогноз від NewsMarket: що чекати від зустрічі Динамо-Рубін?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.