Новини України. 11 липня. Суд знову не надав захисту Юлії Тимошенко додаткового часу, щоб ознайомитися з кримінальною справою. Як наслідок, Тимошенко вирішила звільнити свого захисника Миколу Титаренка.

Микола Титаренко
Тимошенко звільнила Титаренка

Як відомо, захист Тимошенко клопотав про надання двох місяців для ознайомлення з кримінальною справою, пояснюючи це тим, що справа досить громіздка і потрібний час для її вивчення (справа містить більше 15 тисяч аркушів).

Суддя Родіон Кірєєв вирішив, що всі аргументи захисту є необґрунтованими і відмовив у задоволенні клопотання.

Тоді Юлія Тимошенко вирішила скористатися своїм право, передбаченим в законодавстві, і звільнила свого захисника Миколу Титаренка.

“Він не може робити цю справу, бо ви (суддя- ред.) його позвбавили можливості на ознайомлення зі справою”, – заявила Тимошенко.

“На жаль, я відмовляюсь від захисника не тому що він не професійний, а тому що ви не дозволяєте йому виконувати свої обов’язки і перешкоджаєте в цьому”, – додала вона.

Тимошенко попросила суд надати їй три дні для пошуку нового захисника, а також дати новому захиснику час на ознайомлення зі справою.

Вона звернула увагу на погані умови, які створив суддя Родіон Кірєєв для захисника Миколи Титаренка, щоб той не міг виконувати своєї роботи.

“Я вимушено йду на цей крок. У нас контракт закінчився”, – зазначила Тимошенко.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.