Новини України. 4 липня. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко має намір на наступному судовому засіданні заявити відвід представникам Генеральної прокуратури України, які виступають на стороні обвинувачення у судовому процесі з розгляду кримінальної справи щодо газових угод 2009 року.

Юлія Тимошенко
Тимошенко проситиме про відвід прокурора

“На наступному судовому засіданні ми обов’язково будемо заявляти відвід прокурорам, які, ще не завершилося судове слідство, а один вже поспішає назвати мене засудженою, а другий – виписати мені вже десять років ув’язнення. Це якраз і є свідченням того, якої якості правосуддя в Україні“, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні журналістам після судового засідання, повідомляє персональний сайт екс-прем’єра.

Зокрема, вона нагадала, що представник Генеральної прокуратури Лілія Фролова публічно заявляла про необхідність ухвалення судового вироку за результатами розгляду кримінальної справи у вигляді 10 років ув’язнення.

“Я хочу зробити публічну заяву, що прокурор Фролова всупереч закону, всупереч неупередженості судового процесу, як вони стверджують, вона на останній прес-конференції заявила, що моє покарання буде 10 років і ніякого умовного покарання. Я хочу на цьому прикладі просто навести вам, які прокурори сьогодні працюють, які прокурори сьогодні представляють обвинувачення в суді – заангажовані, тенденційні, підкуплені, залякані, які обслуговують режим”, – заявила Юлія Тимошенко.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.