Новини України. 25 липня. Суддя Печерського райсуду Києва Родіон Кірєєв, головуючий на засіданні щодо “газової справи”, порушеній стосовно екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, відмовився видалити із залу суду представників міліції.

Суддя відмовився видалити представників міліції із залу засідань

Відповідну заяву про видалення із залу суду представників міліції озвучив на засіданні суду в понеділок адвокат Юлії Тимошенко Микола Сірий.

Він підкреслив, що присутність міліціонерів у залі засідання, зокрема, порушує його права, і права його підзахисної на адвокатську таємницю, оскільки міліціонери знаходяться за спиною у адвоката і підзахисної.

Свого адвоката підтримала і Юлія Тимошенко.

“Не потрібно всьому світу демонструвати, що ми поліцейська держава”, – сказала вона.

“Заберіть, будь ласка, символи поліцейської держави. Моя рідна країна не поліцейська держава”, – звернулася вона до судді.

Представник державного обвинувачення заперечив, пославшись на те, що питання присутності міліції в залі засідань вирішується суддею. Він також зазначив, що дотримано “принцип рівноправності”, оскільки представники міліції знаходяться в судовому залі і за спинами прокурорів.

На це Тимошенко парирувала: “Вам теж потрібна охорона. Раптом взбрикнете”.

Кірєєв відмовив у задоволенні прохання адвоката, пославшись на те, що в залі суду перебувають співробітники міліції для забезпечення правопорядку.

“Їх кількість достатня, на думку суду”, – сказав Кірєєв.

“Суд не встановив, що співробітники міліції якимось чином своїми діями порушують адвокатську таємницю”, – сказав Кірєєв.

Джерело Цензор.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.