Новини України. 26 липня. Суддя Родіон Кірєєв задовольнив клопотання Юлії Тимошенко про відмову від захисту.

Юлія Тимошенко
Тимошенко відмовилась від адвокатів

Таку ухвалу суддя виніс після розгляду клопотання Тимошенко. В той же час екс-прем’єр висловила готовність вже через три дні прийти в зал суду з іншими захисниками, і вимагати перерву на два місяці для ознайомлення з матеріалами справи.

Як відомо, зранку Тимошенко відмовилась від чергових адвокатів, мотивуючи це тим, що вони не можуть повноцінно ознайомитися з матеріалами справи.

Водночас, як йдеться в іншій окремій ухвалі суду, що була прийнята після перерви, захисники Юлії Тимошенко самі відмовились захищати свого клієнта.

Про це Кірєєв заявив після того, як Тимошенко відмовилась від адвокатів. Таким чином, на думку судді, адвокати порушили адвокатську етику, не скориставшись своїм правом та можливостями, що були надані судом для ознайомлення з матеріалами справи.

За результатами розгляду клопотання Тимошенко суд вирішив звернутися до Київської обласної кваліфікаційної комісії адвокатів з проханням розглянути скаргу суду на дії адвокатів.

Кірєєв також обвинуватив адвоката Юлії Тимошенко у затягування розгляду справи та значні до суду. Про це йдеться в окремій постанові суду.

За словами судді, Микола Сірий не виконував належним чином свої обов’язки з ознайомлення з матеріалами справи, затягував справу, порушував адвокатську етику та висловлював зневагу до суду,  передає УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.