Новини політики. 7 липня. Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко вважає, що його призначення прем’єром поки що нереальне.

Сергій Тігіпко
Сергій Тігіпко

Про це він сказав в ефірі одного з українських телеканалів.

На уточнююче запитання ведучої чи є у нього бажання в майбутньому стати мером Києва або ж зайняти посаду прем’єр-міністра України, Тігіпко відповів:

“Що стосується мера, то не розглядав. Що стосується позиції прем’єр-міністра, то зараз я вважаю, що це нереально, але життя покаже, що буде далі”.

Він також зазначив, що якщо є можливість працювати в Уряді, то тим більше можна зробити доброго для людей.

“Якщо вам дає Бог можливість працювати в уряді, то ви повинні тільки перехреститись і сказати, слава Богу, тому що з цієї позиції, чим вищою вона є при нашій системі влади, тим більше ви можете зробити для людей доброго. Тому дали вам можливість пахати, що називається, працювати з ранку до ночі, ви можете змінити ситуацію. Працюючи в бізнесі, на заводі чи на фабриці ви цього не можете зробити. Цим повинні займатись політики якраз на таких посадах і в більшості а не в опозиції, а при владі. Тому відмовлятись від чогось я не буду. Я добре розумію, що це унікальний шанс”.

Як відомо, віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко не хоче йти з очолюваного ним Міністерства соціальної політики.

Джерело УНН

Про політику від Newsmarket: Сьогодні продовжиться суд над Тимошенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.