Новини економіки. 12 липня. В результаті прийняття законопроекту про пенсійну реформу певну частину пропонованих норм вдалося пом’якшити.

Тігіпко обіцяє компенсації за пенсійну реформу

Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко, повідомляє ЛігаБізнесІнформ із посиланям на прес-службу Партії Регіонів

“Не буде підвищення віку для жінок, які виховали п’ятьох дітей, не буде підвищення пенсійного віку для жінок, які виховали дитину-інваліда, для воїнів-інтернаціоналістів. Тобто проект став більш м’яким, але найголовніше – зберіг свою цілісність.

Пенсії будемо тільки збільшувати – жодних розмов про обмеження пенсій або непідвищення, не індексації не йде “, – сказав Тігіпко. Відповідаючи на питання про те, як законопроект компенсує підвищення пенсійного віку саме для жінок, чиновник пояснив, що відповідне підвищення буде відбуватися протягом 10 років кожне півріччя.

Тігіпко додав, що “кожна жінка, яка пропрацює довше, ніж до 55 років, отримає за 6 місяців 2,5% до призначеної пенсії. Якщо це буде рік – буде 5%. І так далі. До 25% до призначеної пенсії, якщо перевищення складе 5 років “.

“Ми заклали норму, за якою жінка може виходити на пенсію в 55 років. Але це буде компенсуватися для Пенсійного фонду тим, що жінка не буде отримувати до цієї пенсії, яка їй буде призначатися, 0,5% за кожен місяць дострокового виходу”, – підкреслив він.

Як повідомлялося, 8 липня Верховна Рада ухвалила пенсійну реформу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.