Новини світу. 14 липня. Традиційні перегони биків, так звані “енсьєрро”, які більше тижня тривали на вулицях іспанського міста Памплона, цього року обійшлися без жертв, 42 людини постраждали у святкових заходах.

Бик, тореадор, рекортадорес
В Іспанії пройшли перегони биків

У четвер у місті відбувся восьмий і останній “енсьєрро”, в якому брали участь шість призначених для кориди биків і сотні людей, які побажали пробігтися поряд з тваринами до арени.

Представник іспанського Червоного Хреста Хосе Альдаба повідомив, що в четвер після забігу на 850 метрів, що тривав дві хвилини 20 секунд, в міському госпіталі з легкими травмами опинилися троє людей.

Для “енсьєрро” організатори зазвичай вибирають міцних биків, які повинні подолати спеціально прокладену трасу і дістатися до арени, де увечері відбудеться корида за їх участю. Як правило, забіг триває не більше трьох хвилин.

Спільні перегони биків і людей нерідко закінчуються травмами, пораненнями і навіть загибеллю людей. Бики збивають з ніг неметких “спортсменів” і можуть задавити або поранити ударом роги.

Енсьєрро” і бої биків проходять за традицією не тільки в Памплоні, а й у більшості міст і селищ Іспанії під час місцевих свят. Але саме в Памплоні вони здобули всесвітню популярність і визнання, можливо, багато в чому завдяки Ернесту Хемінгуею, який оспівав їх у своєму знаменитому романі “Фієста” (“І сходить сонце”).

Місцеві ЗМІ повідомляють, що в одному з забігів нинішньої серії “енсьєрро” взяв участь правнук великого письменника 50-річний Джон Хемінгуей.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.