Новини України. 23 липня. Всеукраїнське об’єднання “Свобода” заявляє, що складається тільки з ідейних активістів, які готові розхитувати чинну владу потужними вуличними акціями.

"Ми - вулична політсила з палаючими очима"

Про це у заявив керівник прес-служби ВО “Свобода” Юрій Сиротюк.

“Цю владу треба розхитувати всіма можливими методами. Ми – вулична політсила. Наші представники ідейні, у них горять очі. Ми постійно проводимо ідейні акції, і після них не роздаємо гроші їх учасникам”, – зазначив Сиротюк.

Крім того, “свободівець” запевнив, що його партія на виборах здатна забезпечувати своїми професіоналами виборчі дільниці.

“Наприклад, наші парламентські партнери з партії “Наша Україна”, маючи відповідні квоти, не можуть забезпечити ці місця перевіреними людьми, які не продадуться на виборах. Адже “Наша Україна” членів виборчих комісій та спостерігачів буде наймати за гроші на вулиці. У нас же квот немає, але є ідейні люди”, – пояснив націоналіст.

Зокрема, за словами Сиротюка, ВО “Свобода” може проконтролювати вибори в західних регіонах України, оскільки має там всі необхідні ресурси і масову підтримку серед населення.

“Хоча не секрет, що наш електорат розбитий територіально наполовину – 50% підтримки ми маємо на Заході і ще 50% в Центрі Україні”, – додав “свободівець”.

Джерело Цензор.Нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.