Новини України. 18 липня. Сьогодні об 11 годині Печерський райсуд Києва продовжить розгляд по суті кримінальної справи проти Юлії Тимошенко.

Суд сьогодні знову продовжиться

Співголова Української Гельсінської спілки Аркадій Бущенко висловив “Deutsche Welle” подив, що судовий процес у справі Тимошенко тривав за відсутності підсудної та її адвокатів.

Нагадаємо, у п’ятницю, 15 липня, екс-прем’єра видалили з зали суду і за її відсутності сторона обвинувачення зачитала обвинувачувальний висновок.

“Суддя має право видаляти підсудну із зали суду, але це рішення судді Родіона Кірєєва виглядає контраверсійним”, – сказав він.

“Складається враження, що цьому судовому розгляду ані захист, ані підсудна непотрібні, що все вже вирішене і підсудна лише заважає суду”, – сказав Бущенко.

За його словами, цей процес уже “перетворився на безглузду дію”. Правозахисник вважає, що Тимошенко як обвинувачена є дуже незручною для нинішнього українського правосуддя, передає УП

Бущенко пояснив це тим, що екс-прем’єр “намагається захищатися всіма способами, а теперішнє правосуддя не може з цим впоратися, оскільки воно нездатне на активне, аргументоване і змагальне звинувачення”.

Аркадій Бущенко писав скаргу Тимошенко до Європейського суду з прав людини про незаконність її кримінального переслідування.

Порада від NewsMarket: дізнайтесь, як вберегтися від сонячних ударів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.