Новини України. 28 липня. Окружний адміністративний суд Києва скасував дію наказу Міністерства екології та природних ресурсів від 30 березня 2010 року про заборону розробки англійською компанією Regal Petroleum plc Мехедовсько-Голотовщинського (MEX-GOL) і Свиридівського (SV) газоконденсатних родовищ на Полтавщині.

Компанія входить в структуру "Смарт-Холдинг" Вадима Новінського

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії “Смарт-Холдинг”.

Відповідно до повідомлення, 25 липня Regal Petroleum одержала рішення суду від 18 липня про скасування наказу Мінекології №146 від 30 березня 2010 року про призупинення розробки газоконденсатних родовищ.

Рішення суду прийнято за позовом Regal Petroleum.

“Це скасування наказу Мінекології дозволять компанії взятися за реалізацію програми з відновлення видобутку на українських родовищах і буравлення нових свердловин”, – прокоментував рішення суду 1-й заступник генерального директора “Смарт-Холдингу” Олексій Тимофєєв, який входить до ради директорів Regal Petroleum.

Окружний адміністративний суд Києва 7 липня призупинив дію наказу Мінекології про заборону розробки компанією Regal Petroleum plc (Велика Британія) Мехедовсько-Голотовщинського (MEX-GOL) і Свиридівського (SV) газоконденсатних родовищ в Полтавській області.

У березні 2011 року власники 54,97% акцій нафтогазової компанії Regal Petroleum plc (Велика Британія) дали згоду на продаж своїх пакетів компанії Energees Management ltd (Кіпр), що входить до групи “Смарт-Холдинг”.

Відзначимо, що збитки Regal Petroleum plc в 2010 р. виросли в 4 рази в порівнянні з 2009 р., склавши 40,6 млн дол.

За матеріалами Новини Полтавщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.