Новини України. 23 липня. На прохання Львівської облдержадміністрації до складу приймальних комісій вищих навчальних закладів області було включено представників органів студентського самоврядування.

До приймальних комісій залучено студентів

Це було зроблено для їх участі в засіданні приймальних комісій та розгляді апеляцій абітурієнтів, повідомив радник голови ЛОДА Михайла Цимбалюка Анатолій Ігнатович.

За його словами, після початку вступної кампанії станом на 17 липня 2011 року з 19 вищих навчальних закладах III-IV рівнів акредитації Львівської області державної форми власності, яким було надіслано листа, 16 ВНЗ включили до складу приймальних комісій представників студентських виборчих органів.

Студенти також увійшли до складу приймальних комісій 14 вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації (коледжів) Львівської області.

У складі приймальних комісій університетів та інститутів Львівської області працюють 1-2 представники студентських колегіальних органів. Виключенням стали Львівський інститут економіки і туризму та Національний лісотехнічний університет України, де до складу приймальних комісії включено 5 та 3 студентів відповідно.

Ініціатива ЛОДА щодо включення представників від студентських організацій до складу приймальних комісій спрямована на забезпечення прозорості вступної кампанії в області.

Учора, 22 липня, завершився прийом документів від абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти і мають складати вступні екзамени у вищих навчальних закладах. Відповідно, сьогодні, 23 липня, згідно з Умовами прийому до ВНЗ 2011 року, розпочнуться вступні іспити, які триватимуть до 31 липня включно.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.