Новини здоров’я. 14 липня. Згідно з новими даними, спорт не тільки допомагає позбутися зайвих жирових відкладень, а й сприяє більш здоровому харчуванню, регулюючи апетит і не даючи переїдати.

фізичні вправи
Фізичні вправи допомагають людині не переїдати

Як відомо, регулярні фізичні вправи необхідні для підтримки здорової ваги, також допомагають схуднути тим, хто важить більше від норми. Біг сприяє збільшенню чутливості гормону лептину, що виробляється з клітин жиру і пригнічує апетит.

Автори нового дослідження відкрили додаткові механізми, що вказують на значення фізкультури для регулювання гормонів апетиту.

Перед їжею і після їжі наш організм виробляє спеціальні гормони, які ініціюють і завершують споживання їжі. У ході дослідження вчені вимірювали рівень гормонів у щурів після ситного прийому їжі, причому половину тварин піддавали посиленим фізичним вправам до і після обіду.

У результаті виявилося, що у найбільш «спортивних» щурів після прийому їжі відзначалося підвищення рівня гормону аміліна, що пригнічує апетит. Також, у них швидше знижувався рівень гормону греліну, який підвищує апетит . В результаті фізично активні пацюки швидше наситилися, не переїдали і відрізнялися більш здоровою вагою.

«Наші результати підтвердили, що фізичні вправи корисні для підтримки здорової ваги, оскільки впливають на роботу гормонів, пов’язаних з харчуванням, і змінюють чутливість людей до сигналів, які ці гормони посилають у головний мозок», – підсумовують дослідники.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.