Новини світу. 21 липня. Начальник продовольчого складу в одній з військових частин на Далекому Сході наклеїв 1,5 тис. нових етикеток на банки з собачим кормом.

Тушонку замінили собачим кормом

Таким чином він намагався приховати нестачу продовольства для солдатів більш ніж на мільйон рублів.

Продовжується попереднє слідство у кримінальній справі стосовно начальника продовольчого складу однієї з військових частин Східного регіонального командування Внутрішніх військ прапорщика В’ячеслава Герцога, на складі якого в ході прокурорської перевірки в квітні 2011 року виявлено нестачу на суму понад один мільйон рублів, у тому числі консервів “Яловичина у власному соку”.

Як зазначає прокуратура, прапорщик віддрукував півтори тисячі етикеток з написом «Яловичина тушкована» і наклеїв їх на банки з кормом для собак.

«У їдальні підрозділів «липова» тушонка не потрапила. В ході перевірки це продовольство було вилучено і наразі фігурує як доказ у кримінальній справі», – підкреслює прокуратура.

Відомство відзначає, що в ході перевірки підтвердилася інформація про те, що в частині незаконно проживали гастарбайтери.

У травні один з військовослужбовців розповів у відеозверненні про те, що солдат годують собачими консервами, а в частині живуть гастарбайтери і процвітає корупція. У відеозверненні майор Матвєєв звернувся до керівництва країни з проханням вжити термінових заходів. Військова прокуратура почала перевірку, а регіональне командування внутрішніх військ підтвердило ряд фактів, але заявило, що порушення були усунуті ще до звернення Матвєєва.

Джерело Газета.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.