Новини політики. 7 липня. Печерський районний суд міста Києва сьогодні о 10.00 продовжить розгляд по суті кримінальної справи, порушеної стосовно Юлії Тимошенко.

Родіон Кірєєв
Сьогодні продовжиться суд

Нагадаємо, це буде шосте засідання суду по справі Тимошенко. Печерський районний суд 24 червня 2011 року розпочав розгляд по суті кримінальної справи, порушеної стосовно лідера партії “Батьківщина”, екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко за звинуваченням у перевищенні службових повноважень під час підписання газових контрактів з Росією у 2009 році .

У судовому засіданні головує суддя Родіон Кірєєв, який лише два роки працює на суддівській посаді і якого до Печерського районного суду було переведено три місяці тому з одного із районних судів Київської області.

У перший день суду споглядати за розглядом справи прибули глава представництва ЄС в Україні Жозе-Мануель Пінту Тейшейра, заступник посла Німеччини Анка Фельдгузен.

Друге засідання суду відбулося 25 червня, але тривало не довго. Суддя Родіон Кірєєв відхилив всі клопотання екс-прем’єра та її захисника Сергія Власенка. Зокрема, Юлії Тимошенко було відмовлено у задоволенні клопотань щодо закриття кримінальної справи, залучення до розгляду справи суду присяжних, надання можливості для ознайомлення з матеріалами справи.

Третє засідання суду відбулося 29 червня, лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко попросила Печерський суд надати їй три дні перерви у судових засіданнях, аби ознайомитись з обвинувальним висновком і матеріалами справи.Екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко висунула клопотання про те, щоб суд надав їй термін в три дні для того, щоб ознайомитись з матеріалами кримінальної справи. Після кількахвилинної перерви суд прийняв рішення відкласти засідання до 10.00 4 липня.

Четверте засідання суду по справі Тимошенко відбулося 4 липня. Під час засідання суду по справі Тимошенко суддя Кіреєв наголосив, що Тимошенко вважається такою, яка ознайомилася з матеріалами кримінальної справи.

Тимошенко продовжувала наполягати на тому, щоб їй і захисникам надали місяць на ознайомлення з матеріалами кримінальної справи.

4 липня Печерський суд столиці оголосив перерву у слуханні “газової справи” Тимошенко до 10.00 6 липня. Суддя Родіон Киреєв частково ухвалив клопотання захисника Тимошенко Миколи Титаренка про надання йому 1 місяця терміну для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи і оголосив перерву у судовому засіданні до 6 липня.

В свою чергу лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко залишилась незадоволеною рішенням судді.

П`яте засідання суду відбулося 6 липня. І розпочалося винесенням зауваження суддею Кірєєвим підсудній, викликом швидкої допомоги для депутата Косіва та тимчасової заборони проводити фото- і відеотрансляцію судового засідання на період допиту свідків.

Це засідання запам`яталось тим, що у зв’язку з порушенням судової дисципліни суддя наказав вивести із зали засідань Печерського суду народного депутата від БЮТ Євгена Суслова. Нардепи вчинили опір діям міліціонерів, які намагалися вивести їхнього колегу із зали засідань. Для того, щоб народний депутат покинув залу засідань, Кіреєв оголосив технічну перерву на 30 хвилин. Після цього до зали Печерського суду увірвалися близько 10 працівників МВС і така ж кількість працівників підрозділу “Беркут”, аби вивести із зали засідань Суслова. Між міліціонерами, журналістами і нардепами зчинилася бійка. Нардепа таки вивели із зали засідань.

З приводу цих подій Тимошенко під час технічної перерви заявила журналістам, що працівники спецпідрозділу “Беркут” отримали доручення від міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова, якому Президент України Віктор Янукович доручив, щоб працівники “Беркуту” “штурмували” засідання Печерського районного суду.

Джерело УНН

“Ви тільки що натравили на спокійних людей в залі засідань суду десятки озброєних “беркуртівців”. Ви не суддя – ви нелюд”. Про це під час судового засідання сказала лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко. Суддя попросив вивести її із зали суду.
Ю.Тимошенко залишила приміщення суду у супроводі міліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.