Новини світу. 28 липня. Британський виробник алкогольних напоїв Diageo, власник брендів Smirnoff та Johnnie Walker, погодився заплатити владі США 16 мільйонів доларів за врегулювання справи щодо звинувачень у хабарництві.

Вирабник алконапоїв заплатить штраф $16 мільйонів

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) запідозрила Diageo в дачі хабарів чиновникам в Індії, Таїланді та Південной Кореї. За даними комсії, концерн заплатив більше 2,7 мільйона доларів, щоб отримати преференції на ринках зазначених країн, пише Financial Times.

Зокрема, як стверджували в SEC, Diageo з 2003-го по 2009 роки заплатив близько 1,7 мільйона доларів 900 співробітників магазинів, де продається спиртне, щоб ті збільшували замовлення на продукцію концерну. У результаті компанія змогла отримати 11 мільйонів доларів прибутку.

Diageo є одним з найбільших в світі виробників і дистриб’юторів алкогольних напоїв. Серед основних торгових марок компанії, крім Smirnoff, Johnnie Walker і Baileys, також Gordon’s, Guinness і Sheridan’s. Чистий прибуток концерну в 2010 році склав 1,7 мільярди фунтів стерлінгів.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.