Новини здоров’я. Британський вчений впевнений, що незабаром вдасться перемогти старість і назвав термін, коли народиться людина, яка зможе прожити до 1000 років.

ДНК бактерії
Скоро ДНК перестане старіти

Каліфорнійський вчений-геронтолог доктор Обрі Де Грей стверджує, що через 20 років народиться перша людина, яка зможе прожити тисячу років, а серед нас вже живуть ті, кому судилося прожити 150 років.

Цю фантастичну для звичайної людини заяву доктор зробив, грунтуючись на багаторічному досвіді досліджень в області старіння людського організму. 48-річний вчений впевнений, що застане той момент, коли у лікарів з’являться всі засоби для лікування старіння, тобто усунення хвороб, які з’являються у людей із віком. А це в свою чергу значно збільшить тривалість життя людини.

Британський фахівець вже “бачить” той час, коли люди підуть до лікаря для “регулярних підтримок” у вигляді генної терапії, терапії стовбурових клітин та стимуляції імунної системи, а також ряду інших передових медичних технологій. Доктор де Грей описує старіння як довічне накопичення різних типів молекулярних і клітинних пошкоджень по всьому тілу.

За статистикою, в середньому по три місяці додається до життя звичайної людини з кожним роком. Так, за оцінками експертів, на Землі може бути мільйон довгожителів вже до 2030 року. На сьогоднішній день найстарішим «офіційним» довгожителем став 122-річний японець. Всього ж в Японії було зареєстровано понад 44 тис. довгожителів у 2010 році. Проте, деякі дослідники вважають, що тенденція до більшої тривалості життя може коливатися через епідемію ожиріння в даний час, яка окупувала багаті країни, що розвиваються, повідомляє Mignews.com.

Безумовно, є і незгодні з ідеями Обрі ді Грея. Массачусетський технологічний інститут навіть призначив премію в 20 тисяч доларів тому, хто доведе, що теорія ді Грея не відповідає дійсності. Однак претендента на премію досі не знайшлося.

Newsmarket

Про здоров’я від Newsmarket: Хочеш схуднути після пологів?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.