Новини медицини. 8 липня. Надмірна вага часто викликає різні захворювання. Водночас для того, щоб правильно схуднути, потрібно визначити причини зайвої ваги.

товстий чоловік-зайва вага
Методика "Формед" дозволяє комфортно і ефективно схуднути

Теперішні методи профілактики та попередження хвороб значно полегшують роботу медикам та дозволяють пацієнту не захворіти або при потребі схуднути, заощадивши при цьому кошти.

У більшості людей проблема зайвої ваги пов’язана з порушеннями або в гормональній системі, або в травній. Часто це супроводжується серцево-судинними захворюваннями, порушенням в системі опорно-рухового апарату, цукровим діабетом, алергією, зниженням імунітету.

За допомогою різних методик, зокрема програми “Формед”, можна поступово, і головне, без ризику для здоров’я позбутися зайвих кілограмів і зафіксувати оптимальну вагу на все життя, що необхідно для підтримки здоров’я.

Спершу програму призначали для корекції обміну речовин при цукровому діабеті, ішемічній хворобі серця, вірусних гепатитах і проблемах метаболізму. Але медики помітили, що людина заодно може схуднути без шкоди для здоров’я.

Завдяки “Формеду” організм втрачає вагу не різко, а поступово, за рахунок жирових клітин. Тобто, немає так званого ефекту “йо-йо”, який характерний при багатьох дієтах, коли після різкого схуднення починається таке ж стрімке повернення ваги. Крім того, “швидкі” дієти можуть мати і серйозніші проблеми, наприклад, закупорка жовчного міхура, порушення ліпідного обміну, окислення організму. Останнє особливо часто трапляється при застосуванні білкових дієт типу знаменитої Аткінса та популярної Кремлівської, відзначають фахівці НоуХауМед.

До речі, за словами експертів, лише 10% пацієнтів з надлишковою вагою страждають переїданням. Це ті, хто звик “заїдати” стреси, має пристрасть до солодощів, вживають їжу вночі, що суперечить здоровим біоритмам.

Тривалість курсу залежить від кількості зайвої ваги: ​​чим швидше людина приходить до ідеального показника жиру в організмі, тим швидше закінчується лікування. При цьому дається довічна гарантія “на стрункість” в подальшому такий пацієнт консультується безкоштовно.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.