Новини спорту. 16 липня. “Шахтар” здобув переконливу перемогу в матчі з донецьким “Металургом” – 0:2.

Вілліан Срна
Срна і Вілліан вирішили долю донецького дербі

Рахунок у матчі, як годиться, відкрив капітан “Шахтаря” Даріо Срна. Хорват на останніх секундах першого тайму чудово виконав штрафний удар, поціливши точнісінько у дальній кут воріт господарів обвідним ударом.

Подвоїв рахунок у другому таймі Вілліан. Бразилець – претендент на гол туру. Вілліан отримав м’яч на лівому фланзі, змістився у центр, обіграв захисника і неймовірним ударом з під захисника закрутив шкіряну сферу у дальню дев’ятку воріт “Металурга”.

Господарі на вагому відповідь не спромоглися. Тож, у підсумку впевнена перемога підопічних Мірчі Луческу, які очолюють турнірну таблицю після двох турів.

Металург Д – Шахтар – 0:2 (0:1)

Голи: Срна (45), Вілліан (64).