Новини політики. 9 липня. Влада планує отримати економію Пенсійного фонду за рахунок того, що більшість українців не доживатиме до пенсії.

Олександр Турчинов
А не буде кому отримувати пенсії

Про це в ефірі одного з українських телеканалів сказав колишній перший віце-прем’єр Олександр Тучинов.

“Головна новела вашого законопроекту – це підвищення пенсійного віку. Так, в 63 роки будуть йти (на пенсію) чоловіки-держслужбовці, жінки в 60 років. Я хочу нагадати, що на відміну від розвинених цивілізованих європейських країн сьогодні в Україні середній вік життя коливається біля 63 років”, – зазначив він.

“Тобто не треба дивуватися, що там щось не стикується в розрахунках… Головна формула цього уряду, цієї влади, що більшість українців не будуть доживати до пенсійного віку. І таким чином вони хочуть отримати економію до Пенсійного фонду. Ось формула цієї влади”, – вважає Турчинов.

У свою чергу присутній у студії віце-прем’єр Сергій Тігіпко зазначив, що “коли ми говоримо про пенсійну систему, ми не можемо говорити про середній вік життя”

“Бо в середній вік включається дитяча смертність, авто катастрофи, травматизм. Треба говорити про вік дожиття після виходу на пенсію. Так от, середній чоловік після виходу на пенсію живе ще 14 років. Для жінок цей показник становить 24 роки”, – зауважив віце-прем’єр.

Джерело Газета.уа

Про політику від Newsmarket: Янукович сьогодні святкує свій день народження

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.