Новини України. 20 липня. На минулому тижні співробітники СБУ затримали підозрюваних у продажу спеціальних пристроїв для прослуховування мобільних телефонів у Києві.

мобільний
Загальнодостурні смски

Зловмисників затримали біля одного зі столичних бізнес-центрів при спробі продати за $100 тисяч комплекс моніторингу мобільного зв’язку, призначений для прослуховування та перехоплення текстових повідомлень одночасно ряду абонентів на відстані до декількох кілометрів. Пристрій правоохоронці вилучили.

На даний момент проводиться експертиза, за результатами якої буде порушено кримінальну справу за статтею 359 (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) КК України.

У цей час у Москві розгорівся “телефонний” скандал, пов’язаний з “витоком” СМС-повідомлень.

Так, днями один з найбільших стільникових операторів Росії «Мегафон» мав великі неприємності, які тягнуть за собою фінансові та репутаційні втрати і навіть кримінальні переслідування.

Понад 8 тисяч смсок, відправлених з сайту оператора, виявилися доступними для читання через пошукову систему “Яндекс”. Пізніше виявилося, що повідомлення можна знайти і в Google. Для цього достатньо було ввести в пошуковому рядку запит url: www.sendsms.megafon.ru * | url: sendsms.megafon.ru *. Таким чином особисті (і не завжди пристойні) листування абонентів «Мегафона» із зазначенням їх номерів виявилася виставлена ​​на огляд всього “Рунета”.

Судячи з коментарів, винуватцями ситуації виявилися адміністратори «Мегафона», через яких розділ відправки СМС на сайті оператора виявився відкритий для індексації пошуковими системами.

Джерело Сегодня.ua

На минулому тижні співробітники СБУ затримали підозрюваних у продажу спеціальних пристроїв для прослуховування мобільних телефонів у Києві. 

Зловмисники були затримані біля одного зі столичних бізнес-центрів при спробі продати за $ 100 тисяч комплекс моніторингу мобільного зв’язку, призначений для прослуховування та перехоплення текстових повідомлень одночасно ряду абонентів на відстані до декількох кілометрів. Пристрій правоохоронці вилучили.

На даний момент проводиться експертиза, за результатами якої буде порушено кримінальну справу за статтею 359 (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) КК України.

МОСКВА. У цей час у Москві розгорівся “телефонний” скандал, пов’язаний з витоком СМС-повідомлень.

Так, днями один з найбільших стільникових операторів Росії «Мегафон» влип у великі неприємності, чреваті фінансовими та репутаційними втратами і навіть кримінальним переслідуванням.

Понад 8 тисяч смсок, відправлених з сайту оператора, виявилися доступні для читання через пошукову систему “Яндекс”. Пізніше виявилося, що повідомлення можна знайти і в Google. Для цього достатньо було ввести в пошуковому рядку запит url: www.sendsms.megafon.ru * | url: sendsms.megafon.ru *. Таким чином особиста (і не завжди пристойна) листування абонентів «Мегафона» із зазначенням їх номерів виявилася виставлена ​​на огляд всього Рунета.

Судячи з коментарів, винуватцями ПП виявилися адміністратори «Мегафона», через які розділ відправки СМС на сайті оператора виявився відкритий для індексації пошуковими системами.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.