Новини світу. 1 липня. Росія. Неабиякий скандал розгорівся в редакції після спроби проведення гей-параду в Москві.

В Росії забороняють таке критикувати

РИА «Новости» розірвало трудовий договір зі своїм співробітником Миколою Троїцьким за негативне ставлення до представників секс-меньшинств.

Коментуючи садо-мазо-гей-парад, що пройшов у Берліні , Троїцький написав у своєму ЖЖ-блозі:

«Хочеться сподіватися і вірити, що такої гидоти в Росії не буде ніколи. Такі«свободи і демократії» мені не треба. Ніякої толерантності не вистачає, мимоволі думаєш про яку-небудь потужну бомбу, яка вбивала б тільки педерастів. Чесне слово, якби всі ці збоченці здохли, Земля стала б набагато чистішою».

Пізніше він додав: «Ніяких гей-парадів в Росії не буде і бути не повинно. Тупа і безглузда це справа – пишатися або мітингувати-демонструвати яким чином ви займаєтеся сесом. Це особиста справа, а не публічна».

Через деякий час журналіст видалив пост, але розмістив повідомлення в новій редакції. При цьому Троїцький прибрав слова про бомбу, однак залишив висловлювання про мерзенність.

Пости Троїцького викликали бурхливу полеміку в блогосфері. Один з блогерів звернувся до керівництва агентства з проханням прокоментувати заяви журналіста.

«РИА «Новости» поділяє обурення блогерів коментарями політичного оглядача агентства Миколи Троїцького, який на своїй особистій сторінці в Живому Журналі публічно і в грубій формі висловив вкрай негативне ставлення до гомосексуалістів. Від імені РИА «Новости» висловлюю подяку тим блогерам, які вчасно повідомили про неприпустимі коментарі співробітника агентства», – йдеться в офіційному листі.

Як зазначила Алла Надєждіна, керівник прес-служби «РИА-Новости», агентство не відстежує і не контролює блоги своїх співробітників, тому про висловлювання Троїцького вони дізналися багато пізніше публікації в ЖЖ.

У листі також йдеться, що стосовно журналіста будуть вжиті відповідні заходи. Пізніше стало відомо, що Троїцького звільнили.

«Зараз я звільняюся з агентства. Це рішення не моє, чи, точніше, не тільки моє. Як цей скандал позначиться на подальшій роботі, я поки не знаю», – заявив сам Троїцький.

Тим часом колеги-журналісти стали на бік звільненого Троїцького. Зокрема, на сайті журналу «Російський оглядач» з’явилося наступне повідомлення:

«Рішенням головного редактора «Російського Оглядача» заборонено використання будь-якої інформації та будь-яких матеріалів, що містять посилання або згадки РИА «Новости». Такого інформаційного агентства для нас більше не існує».

Сьогодні Троїцький відповів у своєму блозі на звільнення, визнавши, що «педерасти виграли цей бій»:

«Хочу подякувати всім, хто мене підтримав у скрутну хвилину. Так, в деяких висловах я був неправий. Нехай живуть. Але від загального пафосу я не відмовляюся і не відрікаюся. Педерасти виграли цей бій. Мене принесли в жертву на вівтар політкоректності та «європейських цінностей». Буду шукати роботу. А донощики, яким в усі віки покладався перший батіг, я сподіваюся, ще отримають своє».

Джерело ТОП Ньюз

Про світ від Newsmarket: Індусам, які добровільно стерилізуються видають автомобілі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.