Новини світу. 23 липня. Американська компанія Ener1, що випускає літій-іонні батареї і знаходиться під контролем російського бізнесмена Бориса Зінгаревич, стала власником виробника електромобілів Think Global.

Ener1 взяла під контроль Think Global

Компанія Ener1 протягом декількох років була основним кредитором Think Global. З 2009 року компанія Ener1 неодноразово робила спроби конвертувати борги норвезького автовиробника в акції, але тільки в червні 2011 року було прийнято рішення про передачу їй частки компанії Think в рахунок погашення заборгованості. Операцію схвалила норвезька влада, проте її сума поки не називається. За неофіційними даними, вона може становити від 400 до 500 мільйонів норвезьких крон (від 51 до 64 мільйонів євро).

Компанія Think Global утворена в 1991 році. В 2008 році в автовиробника почалися  фінансові труднощі, однак у 2009-му отримав гроші від компанії Ener1 і продовжив випуск машин. У червні 2011 року компанія була змушена зупинити виробництво на заводі Volmet у фінському місті Уусікаупункі і розірвати стосунки з Ener1, що була основним постачальником джерел живлення для електрокарів Think з 2007 року.

22 червня 2011 Think Global подала четверту за рахунком заяву про банкрутство, на підставі якого почалася відповідна процедура.

За матеріалами motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.