Новини політики. 11 липня. Луганськ. Втеча Романа Ландика до Росії відбулася за порадою прокурора Луганської області Миколи Бескишкого і його помічника Миколи Колесникова.

Батько мав домовитися з потерпілою, поки синок відпочивав би в Сочі

Як зазначило джерело Цензор.НЕТ, Ландик повинен був виїхати до Росії, і відпочити 1-2 місяці в Сочі. За цей час його батько – Володимир Ландик – розраховував домовитися з потерпілою про зняття претензій до сина, що дозволило б на суді обґрунтовано претендувати на пом’якшення вироку і умовний термін.

Однак, УВС Луганської області отримало інформацію про розмову керівництва Луганської прокуратури та народного депутата Володимира Ландика, і втечу Романа Ландика в Росію.

Прокуратура не очікувала, що Ландика можуть затримати в Росії так швидко, оскільки звичайна процедура запиту про екстрадицію займає декілька тижнів.

«Тут же завдяки міністру МВС Анатолія Могильова все відбулося набагато швидше. Таким чином, Ландик і прокурори самі себе перехитрили. Роман проведе за ґратами кілька місяців, а його втеча стане обтяжливою обставиною», – відзначило джерело.

Newsmarket

Про цікаве від Newsmarket: Проти Луценка подали позов на 150 млн доларів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.