Новини світу. 23 липня. Фахівці поки не прийняли рішення про транспортування на мілину затонулого 10 липня на Куйбишевському водосховищі теплохода “Булгарія” і проведенню там робіт з герметизації та відкачки води з судна.

теплохід Булгарія
Верхня палуба "Булгарії" з"явилася над поверхнею води

“Зараз приймається рішення герметизувати ілюмінатори і відкачувати воду з “Булгарії” або везти теплохід на мілину і там проводити ці роботи”, – сказав офіційний представник оперативного штабу з підйому теплохода Тимур Хікматов.

Двопалубний дизель-електрохід “Булгарія”, побудований в 1955 році в Чехословаччині, затонув під час грози в Куйбишевському водосховищі в Татарстані, в трьох кілометрах від берега. За уточненими даними СКР, на судні в момент аварії перебувала 201 осба. Загинуло 114 осіб, були врятовані 79. Зниклими безвісти вважаються вісім чоловік.

Операція з підйому з дна Куйбишевського водосховища затонулого теплохода в п’ятницю перейшла у вирішальну фазу – на поверхні води спочатку з’явилася носова частина корабля, а до вечора стало видно балки для кріплення шлюпок і ходовий місток.

Джерело РиаНовости

офіційний представник оперативного штабу з підйому теплохода Тимур Хікматов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.