Новини України. 25 липня. Віктор Янукович втрачає популярність швидше, ніж його попередник Віктор Ющенко.

Віктор Янукович
Янукович втратив довіру виборців

«За рік свого правління президент Віктор Янукович встановив національний рекорд – його рейтинг впав у три рази, а довіра до нього і зовсім знизилося в чотири рази. Подібним не міг похвалитися навіть Віктор Ющенко», – констатує журнал “Корреспондент”.

«За персональним рейтингом Януковича знизилася і популярність його політсили. Зараз за Партію регіонів (ПР) готові проголосувати лише 13,5% виборців. Тобто за рік її підтримка зменшилася в три рази. ПР поставила за цим показником всеукраїнський рекорд: політсила Ющенка «Наша України» за свій перший рік у статусі пропрезидентського проекту втратила лише половину прихильників», – нагадується в публікації.

Видання констатує, що популярність Януковича, перш за все, падає в його «базових» регіонах – на Південному Сході України.

Опитані журналом аналітики впевнені, що на майбутніх виборах Партія регіонів не зможе перемогти за підсумками голосування за партійні списки. Розрахунок адміністрації Януковича на мажоритарників. Планується технологія запуску по кілька кандидатів, лояльних влади, на один округ.

«Історія українського парламентаризму вже знає приклади, коли опозиція перемагала на виборах, але за рахунок мажоритарників залишалася в меншості», – нагадує видання.

Джерело Новый регион 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.