Новини України. 14 липня. У Партії регіонів сумніваються, що молодший син президента України і народний депутат Віктор Янукович втратив людське обличчя, з’явившись у людному місці в нетверезому стані. Тим більше, що в Україні є алкогольна культура.

Янукович-молодший демонструє "українську культуру"

Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко, відповідаючи на запитання, чи є прийнятною поява у людному місці в нетверезому стані Януковича-молодшого, пише Gazeta.ua

“Нетверезий – це який? Він втратив при цьому людське обличчя? У нашій державі не заборонене вживання спиртних напоїв, наскільки мені відомо. Є тільки культура їх вживання”, – наголосив Колесніченко.

Він нагадав, що на усіх офіційних державних та міжнародних заходах обов’язково пропонуються спиртні напої. “Я постійно буваю на державних прийомах – там постійно пропонуються і приймаються спиртні напої. На дипломатичних, міжнародних прийомах – також. То як до цього ставитись?” – запитав регіонал.

На його думку, така наша культура, звичаї, і “ми їх дотримуємось і відповідаємо їм”. “На дипломатичному прийомі, значить, можна вживати спиртні напої, а в суспільстві, що, не можна? Усе залежить від людини, як він може вживати і як він може себе поводити (у стані сп’яніння – ред.)”, – резюмував Колесніченко.

Нагадаємо, 12 липня Віктор Янукович-молодший серед білого дня, у центрі Києва зняли у нетверезому стані. Будучи п’яним, народний депутат не зміг знайти дорогу додому. При цьому він нецензурно лаявся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.