Новини медицини. 14 липня. У багатьох людей досвід дієти викликає не найкращі спогади. Часто дотримуватись дієти просто нестерпно, а позбавитися від зайвих кілограмів дуже хочеться, відзначають експерти.

Швидкі дієти виснажують організм

Тому значну частину часу люди проводять у пошуках дієти для швидкого схуднення. Але мало хто замислюється, що різні дієти не лише не допомагають людині, а роблять лише гірше для здоров’я. Адже будь-яка дієта приводить організм до стресового стану і зайві кілограми через якийсь час повертаються знов.

Замість дієт фахівці сьогодні можуть допомогти скинути зайві кілограми без шкоди для здоров’я і без ожиріння в майбутньому. Першим кроком на шляху до схуднення є визначення дійсних причин виникнення зайвих кілограмів. У цьому допоможуть різні методи сучасної високоточної діагностики організму (неінвазивна діагностика, гемоскануванння, УЗІ і так далі), відзначають в НоуХауМед.

Після чого, фахівці, з’ясувавши причину, зможуть спільно з клієнтом скласти індивідуальну програму зниження надлишкової маси тіла і повного оздоровлення організму, яка підходить окремому пацієнту.

Експерти зазначають, що такі кроки зробити набагато легше і ефективніше, ніж сидіти на виснажливій дієті або морити себе голодом і фізичними навантаженнями.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.