Новини культури. 29 липня. Forbes вперше склав рейтинг російських зірок, чиї доходи відстають від популярності більше, ніж у інших.

Ранеток недооцінили в Росії

Для цього журналісти поділили число запитів в Яндексі на ім’я кожної зі знаменитостей за рік на її річний дохід. Таким чином вони вирахували так звану ціну популярності – індекс, який показує, скільки запитів в Яндексі допомагають зірку заробити один долар.

Виявилося, що ціна популярності групи Ранетки, що отримала за рік $ 0,7 млн ​​і 13,28 мільйона запитів в Яндексі, становить 19 запитів до $ 1 доходів.

На другому місці опинилася балерина Анастасія Волочкова з результатом 5 запитів до $ 1.

Третю сходинку посіла Жанна Фріске з 3,7 запитами до кожного заробленого долара.

У десятку недооцінених зірок також увійшли лідер ДДТ Юрій Шевчук, співаки Тіматі та Сергій Лазарєв, співачки Олена Ваєнга, Земфіра і Лариса Доліна.

Замикає десятку примадонна російської естради Алла Пугачова, яка при цьому зайняла третє місце в списку найуспішніших знаменитостей.

У липні 2011 року Forbes склав список найуспішніших російських знаменитостей, який очолив у цьому році співак Стас Михайлов. За даними журналу, 42-річний Михайлов за минулий рік заробив близько $ 20 млн, його ім’я згадувалося 77 разів в паперовій пресі, а в Яндексі вимагалось 14,4 мільйонів разів. На другому місці – тенісистка Марія Шарапова.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.