Новини світу. 14 липня. Відео. Радист теплохода “Булгарія” Рінат Габітдінов розповів, як сталася аварія судна. На його думку, причиною катастрофи став сильний шторм.

теплохід Булгарія
Офіційне слідство вважає, що аварія сталася через технічну несправність

“Несподівано подув шквалистий ураганний вітер, який і потопив наш пароплав. Все сталося за кілька хвилин. Ніхто не очікував такого вітру. Скільки я в морях працював, але ніколи такого не спостерігав”, – розповів Габітдінов.

За словами радиста, під час шторму капітан “Булгарії” знаходився в рубці і віддавав команди. “Капітан вийшов на вахту о 12:00, а о 12:30 це все почалося. Усі члени екіпажу знали, що один дизельний двигун був несправний. За паспортом це припустимо, якщо плисти за течією при гарній погоді”, – зазначив Габітдінов.

Радист вважає, що перевантаження судна не могло стати причиною катастрофи, оскільки водотоннажність теплохода складає 1000 тонн, і навіть 100 зайвих пасажирів на борту – допустиме навантаження.

Нагадаємо, теплохід “Булгарія” затонув 10 липня під час грози в Куйбишевському водосховищі на території Татарстану за 3 км від берега. Туристичне судно прямувало з міста Болгар в Казань. На судні знаходилися, за різними даними, від 192 до 209 осіб.

За останніми даними, загинули 104 людини, врятували 79, доля інших невідома. Обставини катастрофи з’ясовуються. За інформацією МВС у Татарстані, слідство вважає технічну несправність головною причиною катастрофи.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.