Новини світу. 16 липня.  Оргкомітет німецької політичної премії “Квадрига” скасував своє рішення про присудження нагороди прем’єр-міністру Росії Володимиру Путіну.

володимир путін
Путіну не дадуть престижну німецьку премію

Організатором премії “Квадрига” є приватне об’єднання Werkstatt Deutschland. Нагорода присуджується громадським і політичним діячам, визнаним експертами об’єднання “зразком у справі поширення освіти, прихильності суспільному благу, відповідальності та самовіддачі”.

Як повідомляється, приводом для відкликання премії стала критика як з боку низки членів оргкомітету, так і засобів масової інформації. В 2011 році, таким чином, премія присуджуватиметься не буде.

Після присудження нагороди за 2011 рік Путіну оргкомітет покинули відразу троє членів журі – лідер “Зелених” Джем Оздемір, засновник “Вікіпедії” Джиммі Вейлз і історик Гейдельберзького університету Едгар Вольфрум. Також, як писав уже сьогодні NM, Вацлав Гавел заявив, що відмовиться від премії, якщо її все-таки дадуть Путіну.

На подію вже відреагували в Росії. Прес-секретар прем’єр-міністра Дмитро Пєсков заявив, що рішення Werkstatt Deutschland не вплине на відносини РФ і Німеччини.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.