Новини науки. 16 липня. Популярна теорія про те, що люди, протилежні за характером, притягуються і утворюють міцний, непорушний союз, не витримує критики фахівців.

чоловіки і жінки
Протилежності не завжди притягуються

Вчені з університету Каліфорнії, США, провели дослідження й зробили висновок, що людей притягують потенційні партнери з «однієї ліги» і які володіють приблизно однаковими з ними характеристиками привабливості.

Особливості і риси характеру також впливають на вибір другої половинки, проте з першого погляду ми закохуємося саме в тих, хто так схожий на нас.

У ході дослідження вчені аналізували інформацію 3 000 анкет членів шлюбних агентств в інтернеті. Популярність кожного учасника оцінювалася за кількістю спроб познайомитися з боку представників протилежної статі. У результаті з’ясувалося, що найпопулярніші учасники, як правило, контактували лише один з одним.

Таким же чином, власники менш привабливих анкет воліли заводить стосунки з собі подібними. Для того, щоб підтвердити результати, дослідники розширили коло учасників, розглянувши тенденції серед мільйона користувачів шлюбних сайтів, і прийшли до тих же висновків: люди шукають потенційних партнерів серед тих, кого вони вважають рівними собі за популярністю і привабливостю.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.