Новини технологій. 16 липня. Додаток, що отримав назву ShoulderPad здатний підглянути введення тексту з віртуальної клавіатури iPad, за умови прямої видимості екрану пристрою.

iPad Apple
Тепер можна ще й підглядати в iPad

Додаток розроблений південноафриканською компанією Thinkst, що займається дослідженням питань безпеки.

Автор шпигунської програми застосував алгоритми розпізнання зображення, щоб створити програму, яка дозволяє «підглянути» текст, що вводиться з віртуальної клавіатури iPad.

ShoulderPad зчитує текст, використовуючи в якості орієнтира синє підсвічування віртуальних клавіш, які спалахують при кожному натисканні. Для роботи програми досить лише, щоб екран iPad постійно знаходився в прямій видимості від камери, через яку ведеться спостереження.

ShoulderPad може бути встановлена ​​на будь-який комп’ютер під управлінням MacOS, а також на зламаний iPhone або iPad. За словами автора, програма може також використовуватися для зчитування даних через камери спостереження.

Додаток легко може використовуватися для крадіжки паролів або тексту особистого листування, і напевно спровокує жваве обговорення в компанії Apple. Хоча програма не доступна для вільного скачування, немає гарантії, що ніхто не зможе отримати в свої руки додаток або ж повторити роботу автора своїми силами.

Джерело Руфурматор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.