Новини політики. 15  липня. Президент створив робочу групу з підготовки пропозицій щодо вдосконалення законодавчого регулювання у сфері боротьби з порушеннями бюджетного законодавства.

Януковича буде боротися з корупцією

Відповідна міжвідомча група створена Віктором Януковичем 15 липня.

Вона має у 3-місячний термін проаналізувати законодавство у сфері боротьби з бюджетними правопорушеннями та діяльністю правоохоронних органів щодо застосування такого законодавства, вивчити питання уникнення відповідальності за порушення бюджетного законодавства, ефективність здійснюваних заходів щодо розв’язання такої проблеми.

За результатами роботи група має подати президенту пропозиції щодо вдосконалення законодавчих актів з питань притягнення до відповідальності за порушення бюджетного законодавства, зокрема, щодо унеможливлення уникнення відповідальності винними особами.

До складу групи увійшли представники Адміністрації президента, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства фінансів, Міністерства юстиції, Генпрокуратури, Служби безпеки, Державної казначейської служби, Державної митної служби, Державної податкової служби, Державної служби фінансового моніторингу, Державної фінансової інспекції.

Очолив її радник президента – керівник Головного управління з питань судоустрою Адміністрації президента Андрій Портнов.

Джерело Українська правда

Про політику від Newsmarket: Держава витратить 5 млрд грн на пластикові кілочки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.