Новини здоров’я. 14 липня. Дорослі весь час роблять дітям зауваження з приводу їхньої постави, і, як виявляється, не даремно. Згідно з новими даними, гордовита, пряма постава робить людину витривалішою, знижуючи чутливість до болю.

постава-хребет
Правильна постава знижує чутливість до болю

Ви відчуваєте фізичні або емоційні страждання? Вище ніс!Вчені з Канади та США стверджують, що звичка ходити з прямою спиною і гордо піднятою головою змушує людину відчувати себе більш сильною і допомагає їй справлятися з різними труднощами, включаючи фізичний біль.

Як показали експерименти, гордовита постава дозволяє терпіти біль довше, ніж нейтральна або покірна. Більшість людей, що піддаються больовому впливу, згортаються в калачик, однак така позиція лише посилює страждання.

Зіщулена людина не відчуває контролю над ситуацією і над собою, від чого біль стає ще більш нестерпним. Якщо вам боляче, постарайтеся сидіти або стояти з прямою спиною, вигнувши груди вперед і подовживши тіло. Такий стан вселяє впевненість і допомагає перетерпіти біль.

Згідно з попереднім дослідженням, гордовита постава підвищує рівень тестостерону, який пов’язують з підвищеною толерантністю до болю, і знижує рівень кортизолу, від чого неприємні відчуття доставляють менше стресу. Також, вчені вважають, що подібним чином можна боротися не тільки з фізичним, але і з емоційним болем.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.